Kdy nakoupit v Lidlu? Zjistěte otevírací dobu obchodu pro pohodlný nákup!

Otevírací Doba Lidl

"Vítejte v našem obchodě Lidl! Zde se dozvíte veškeré informace o naší otevírací době, abyste mohli plánovat svůj nákup a návštěvu bez problémů. Přinášíme vám přehledný rozpis našich otevíracích hodin a další důležité informace."

Otevírací doba obchodu Lidl

Otevírací doba obchodu Lidl

Pokud hledáte informace o tom, kdy můžete nakupovat v obchodě Lidl, jste na správném místě! V této rubrice najdete kompletní přehled otevírací doby pro jednotlivé provozovny Lidl. Většina obchodů má otevřeno od pondělí do soboty a v neděli mají často zkrácenou otevírací dobu. Některé provozovny dokonce nabízejí i noční nákupy.

Využijte naší praktické tabulky s aktuálním rozpisem otevírací doby a plánujte svůj nákup efektivněji. Nezapomeňte také sledovat naše sociální sítě a webové stránky pro aktuální informace o připravovaných slevách a akcích!

Pondělí až pátek

Pondělí až pátek – jak dlouho můžete nakupovat v obchodě Lidl? Podívejte se na otevírací dobu, abyste věděli, kdy si můžete udělat čas na nákupy! Obchodní dům Lidl je připraven splnit vaše potřeby každý pracovní den. Vyberte si nejlepší čas a navštivte náš obchod v době, která vám vyhovuje!

Sobota

Sobota - pracovní doba obchodu Lidl

V sobotu se můžete těšit na široký výběr kvalitního zboží za skvělé ceny. Obchod Lidl má v sobotu otevřeno pro své zákazníky od 8:00 do 20:00 hodin. Můžete tak strávit víkendový den nakupováním a prohlížením sortimentu, který Vám nabízíme. Přijďte si pro své oblíbené produkty a inspirujte se novinkami v našem obchodě.

Neděle

V neděli budou prodejny Lidl otevřené od 8:00 do 12:00 hodin. Přijďte si vybrat čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu nebo další potraviny za skvělé ceny. Nezapomeňte využít našich akčních nabídek, které platí pouze v tento den. Těšíme se na vaši návštěvu!

Svátky

Svátky jsou výjimečným dnem, který nás přinutí si vzpomenout na tradice, rodinné oslavy a především na odpočinek. V obchodě Lidl víme, že svátky jsou důležité pro každého z nás, a proto chceme být pro Vás k dispozici i v těchto speciálních dnech. Níže najdete aktuální informace o otevírací době obchodu Lidl během svátků.

Závěr: Už víte, kdy můžete nakupovat v prodejnách Lidl? Doufáme, že jsme Vám naším přehledným rozpisem otevírací doby pomohli s plánováním Vašich nákupů. Nezapomeňte také sledovat aktuální informace na webových stránkách nebo sociálních sítích Lidl, kde se mohou výjimečně objevit změny otevírací doby. Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na Vás opět v prodejnách Lidl!

Publikováno: 30. 06. 2023

Kategorie: potraviny

Autor: Tereza Opletalová

Tagy: otevírací doba lidl | otevírací doba obchodu lidl