Objevte tajemství Lékárny Hradčanská: Historie, odbornost a péče o vaše zdraví

Lékárna Hradčanská

Lékárna Hradčanská je moderní lékárna nacházející se v centru Prahy na adrese Hradčanské náměstí. Tato lékárna nabízí široký sortiment léků, vitamínů a doplňků stravy pro každodenní zdravotní potřeby. Zaměřuje se také na homeopatii, fytofarmakoterapii a kosmetiku s farmaceutickými vlastnostmi. Lékárna Hradčanská má k dispozici i kvalifikované farmaceuty, kteří jsou připraveni poradit v oblasti zdravotnictví a poskytnout odborné rady ohledně užívání léků a doplňků stravy. S ohledem na bezpečnost pacientů nabízí tato lékárna možnost online objednání předem a osobního převzetí zboží na místě.

Historie lékárny Hradčanská

Historie lékárny Hradčanská sahá až do roku 1830, kdy byla založena jako soukromá lékárna. V letech 1858 až 1906 byla v majetku rodiny Glaserů, kteří ji rozšířili a modernizovali. Po první světové válce se stala městskou lékárnou a v roce 1921 obdržela nový název "Lékárna Na Královské Ohradě".

V roce 1945 byla lékárna znárodněna a od té doby prošla mnoha změnami, ale stále se nachází na stejném místě na Hradčanském náměstí. V roce 1992 se stala součástí řetězce Dr. Max a dnes nabízí široké spektrum zdravotnických služeb, jako jsou poradenství při výběru léků, odborné konzultace s lékaři nebo aplikaci injekcí. Lékárna je oblíbeným místem nejen pro Hradčany, ale i pro lidi z okolních čtvrtí Prahy, kteří si cení profesionálnosti a ochoty personálu.

Poloha a provozní doba

Lékárna Hradčanská se nachází v centru Prahy, konkrétně na ulici Vítězné náměstí nedaleko od metra Hradčanská. Provozní doba lékárny je přizpůsobena potřebám zákazníků a je otevřena sedm dní v týdnu. Otevřeno je od pondělí do pátku 8:00 - 20:00, v sobotu a neděli pak od 9:00 - 19:00. Lékárna nabízí širokou škálu léků na předpis i bez, vitamínů, doplňků stravy a kosmetiky. Kromě toho zde můžete najít i poradenskou službu od odborných farmaceutů, kteří Vám rádi poradí při výběru správného léku či doplňku stravy.

Sortiment a služby poskytované lékárnou

Lékárna Hradčanská nabízí široký sortiment léků a doplňků stravy, ale také kosmetických produktů a prvotřídní péče o zdraví. Kromě standardních služeb jako je například vydávání léků na předpis nebo poradenství při výběru volně prodejných přípravků, lékárna Hradčanská poskytuje také mnoho dalších kvalitních služeb, jako například měření krevního tlaku či glykémie, konzultace s kvalifikovanými farmaceutickými specialisty nebo individuální poradenství týkající se prevence a správného užívání léčiv. Lékárna Hradčanská se snaží být pro své zákazníky partnerem v jejich cestě ke zdravějšímu životnímu stylu a usiluje o stálou optimalizaci svých služeb i sortimentu.

Kvalifikovaný personál a odborné poradenství

Lékárna Hradčanská se pyšní kvalifikovaným personálem, který Vám rád poskytne odborné poradenství v oblasti péče o Vaše zdraví. Naše lékarnické týmy jsou složeny z vysoce kvalifikovaných farmaceutů, kteří neustále sledují a aktualizují své znalosti o nejnovějších metodách a trendech léčby. Rádi Vás podpoří v optimálním využití Vašich léků a pomohou s jejich správným dávkováním.

Pokud hledáte profesionální rady a doporučení ohledně Vašeho zdravotního stavu, naše lékarny jsou ideálním místem pro Vás. Navštivte nás kdykoliv s otázkami ohledně Vaší léčby, diet a životního stylu, tuto službu rádi poskytneme zdarma.

Specializace lékárny Hradčanská

Lékárna Hradčanská je specializovaná lékárna, která se zaměřuje na komplexní léčebnou péči pro pacienty s chronickými onemocněními. Lékařský personál v této lékárně má dlouholeté zkušenosti v oblasti farmakoterapie a nabízí nejmodernější léky na trhu. Kromě toho se specializuje na poradenství ohledně dietních doplňků, případně odborných kosmetických produktů. Jedinečnost lékárny spočívá také v tom, že nabízí velmi širokou škálu nestandardních služeb jako jsou například drobné opravy diabetických pomůcek či měření krevního tlaku a glykémie. V této lékárně bude každý pacient vždy odborně a individuálně poradit.

Spolupráce s dalšími zdravotnickými zařízeními

Lékárna Hradčanská je nejenom kvalitním zdravotnickým zařízením, ale také se zaměřuje na spolupráci s dalšími zdravotnickými zařízeními. Pro pacienty to znamená větší dostupnost léků a dalších potřebných zdravotnických pomůcek. Lékárna pečlivě vybírá své dodavatele, aby zajistila kvalitní produkty a služby pro své klienty. Spolupráce s dalšími zdravotnickými zařízeními je pro Lékárnu Hradčanskou důležitá, protože umožňuje rychlé a efektivní řešení potřeb pacientů. V případě nedostupnosti určitého léku či pomůcky v lékárně mohou pracovníci doručit produkt hned ze skladů partnerovi. Díky těsné spolupráci s ostatními zdravotnickými zařízeními dokáže Lékárna Hradčanská svoji práci poskytovat co nejlepším možným způsobem.

Aktivity a akce pořádané lékárnou

Lékárna Hradčanská není jen místem, kde si můžete koupit léky a doplňky stravy. Tato lékárna pravidelně pořádá různé aktivity a akce pro své klienty. Mezi nejpopulárnější patří například workshopy na téma zdravé výživy, jógy či masáže. Pro seniory jsou organizovány besedy o prevenci nemocí a pro děti pak soutěže s výherními cenami. Lékárna také spolupracuje s dalšími institucemi, jako jsou školy či zdravotnická zařízení, a pořádá pro ně zdravotně zaměřené přednášky a semináře. V Lékárně Hradčanská se lidé setkávají nejen kvůli svým zdravotním potřebám, ale i kvůli aktivitám a akcím, které nabízí.

Zákaznický servis a věrnostní program

Lékárna Hradčanská se zaměřuje nejen na kvalitní a bezpečné léky, ale také na výborný zákaznický servis a věrnostní program pro své klienty. Pracovníci lékárny jsou připraveni pomoci s jakýmkoli dotazem a poradit s výběrem nejvhodnějšího produktu. Věrnostní program nabízí řadu výhod pro stálé zákazníky, jako jsou slevy na další nákupy a speciální akce. Lékárna Hradčanská si zakládá na spokojenosti svých zákazníků a pečlivém přístupu ke každému z nich.

Závěr a kontakt na lékárnu Hradčanská

Věříme, že jsme Vám dokázali přiblížit některé z informací o lékárně Hradčanská a pomohli Vám orientovat se v nabídce i službách této moderní lékárny. Pokud máte stále otázky, nebo potřebujete poradit s výběrem konkrétního léku, neváhejte kontaktovat personál lékárny Hradčanská prostřednictvím telefonu či e-mailem uvedených na jejich webových stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu v této kvalitní a profesionální lékárně na Praze 6!

Publikováno: 30. 08. 2023

Kategorie: lékárny

Autor: Tereza Opletalová

Tagy: lékárna hradčanská | informace o lékárně hradčanská